Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
N820-25M

N820-25M

N820-25M Image
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Tripp LiteTripp Lite
Part Number:
N820-25M
Manufacturer / Brand:
Tripp Lite
Mombamomba ny vokatra:
FIBER PATCH CABL LC/LC AQUA 82'
Datasheets:
N820-25M.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
2029 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 2029 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $22.628
  • 10 pcs
    $21.296
  • 25 pcs
    $20.631
  • 50 pcs
    $19.30
  • 100 pcs
    $18.235
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
N820-25M
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
N820-25M Image

Famaritana ny N820-25M

Tripp LiteTripp Lite
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number N820-25M Manufacturer Tripp Lite
Description FIBER PATCH CABL LC/LC AQUA 82' Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 2029 pcs stock Takela-daza N820-25M.pdf
Type Multimode, Duplex, OM3 Series -
Return Loss - naoty LSZH
Anarana hafa N820-25M-ND
TL848
Operating Temperature -
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Mpanazatra Standard Lead Time 2 Weeks
Length - Amin'ny ankapobeny 82.0' (25.0m) Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Kitapo matevina - Lozam-pifamoivoizana -
Fiber type 50/125 Toetoetra Low Smoke
Detailed Description Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 82.0' (25.0m) Color - Connectors Aqua
Loko - Cable Aqua Cable Type -
Cable Diameter - Bend Radius -
Connexion 2nd LC Duplex 1st Connector LC Duplex
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana