Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
N506-05M

N506-05M

N506-05M Image
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Tripp LiteTripp Lite
Part Number:
N506-05M
Manufacturer / Brand:
Tripp Lite
Mombamomba ny vokatra:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16'
Datasheets:
N506-05M.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
3593 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 3593 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $9.228
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
N506-05M
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
N506-05M Image

Famaritana ny N506-05M

Tripp LiteTripp Lite
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number N506-05M Manufacturer Tripp Lite
Description CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 3593 pcs stock Takela-daza N506-05M.pdf
Type Multimode, Duplex Series -
Return Loss - naoty FDDI, OFNR
Operating Temperature - Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Mpanazatra Standard Lead Time 2 Weeks Length - Amin'ny ankapobeny 16.4' (5.0m)
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Kitapo matevina Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Lozam-pifamoivoizana 0.20dB Fiber type 50/125
Toetoetra Zipcord Detailed Description Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 16.4' (5.0m)
Color - Connectors Black, Red Loko - Cable Orange
Cable Type Twin Zip Cable Diameter 0.03" (0.9mm)
Bend Radius - Connexion 2nd SC Duplex
1st Connector SC Duplex  
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana