Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
N320-21M

N320-21M

N320-21M Image
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Tripp LiteTripp Lite
Part Number:
N320-21M
Manufacturer / Brand:
Tripp Lite
Mombamomba ny vokatra:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 69FT
Datasheets:
N320-21M.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
2127 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 2127 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $16.055
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
N320-21M
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
N320-21M Image

Famaritana ny N320-21M

Tripp LiteTripp Lite
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number N320-21M Manufacturer Tripp Lite
Description DUPLEX FIBER PATCH CABLE 69FT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 2127 pcs stock Takela-daza N320-21M.pdf
Type Multimode, Duplex Series -
Return Loss - naoty FDDI, OFNR
Operating Temperature - Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Mpanazatra Standard Lead Time 2 Weeks Length - Amin'ny ankapobeny 68.9' (21.0m)
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Kitapo matevina Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Lozam-pifamoivoizana 0.20dB Fiber type 62.5/125
Toetoetra Riser, Zipcord Detailed Description Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 62.5/125 68.9' (21.0m)
Color - Connectors Beige Loko - Cable Orange
Cable Type Twin Zip Cable Diameter -
Bend Radius - Connexion 2nd LC Duplex
1st Connector LC Duplex  
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana