Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
FXTRP7N7NANF040

FXTRP7N7NANF040

FXTRP7N7NANF040 Image
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
PanduitPanduit
Part Number:
FXTRP7N7NANF040
Manufacturer / Brand:
Panduit
Mombamomba ny vokatra:
OM3 12 FIBER, PANMPO INTERCONNEC
Datasheets:
1.FXTRP7N7NANF040.pdf2.FXTRP7N7NANF040.pdf
RoHs Status:
RoHS compliant
Stock Condition:
254 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 254 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $156.923
  • 10 pcs
    $152.167
  • 25 pcs
    $147.411
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
FXTRP7N7NANF040
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
FXTRP7N7NANF040 Image

Famaritana ny FXTRP7N7NANF040

PanduitPanduit
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number FXTRP7N7NANF040 Manufacturer Panduit
Description OM3 12 FIBER, PANMPO INTERCONNEC Lead Free Status / RoHS Status RoHS compliant
Quantity Available 254 pcs stock Takela-daza 1.FXTRP7N7NANF040.pdf2.FXTRP7N7NANF040.pdf
Type Multimode, Duplex, OM3 Series QuickNet™ PanMPO™
RoHS Status RoHS Compliant Return Loss 26dB
naoty - Anarana hafa 298-12733
Operating Temperature -10°C ~ 60°C Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) Not Applicable
Mpanazatra Standard Lead Time 6 Weeks Length - Amin'ny ankapobeny 40.0' (12.2m)
Kitapo matevina - Lozam-pifamoivoizana 0.50dB
Fiber type 50/125 Toetoetra Plenum Rated
Detailed Description Cable Fiber Optic MPO To MPO 50/125 40.0' (12.2m) Color - Connectors Aqua
Loko - Cable Aqua Cable Type -
Cable Diameter 0.12" (3.0mm) Bend Radius 30mm
Connexion 2nd MPO 1st Connector MPO
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana