Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
F92ERLNLNSNM005

F92ERLNLNSNM005

F92ERLNLNSNM005 Image
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
PanduitPanduit
Part Number:
F92ERLNLNSNM005
Manufacturer / Brand:
Panduit
Mombamomba ny vokatra:
2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP
Datasheets:
F92ERLNLNSNM005.pdf
RoHs Status:
RoHS compliant
Stock Condition:
2248 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 2248 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $16.064
  • 10 pcs
    $15.618
  • 25 pcs
    $15.171
  • 50 pcs
    $14.725
  • 100 pcs
    $14.279
  • 500 pcs
    $13.833
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
F92ERLNLNSNM005
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
F92ERLNLNSNM005 Image

Famaritana ny F92ERLNLNSNM005

PanduitPanduit
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number F92ERLNLNSNM005 Manufacturer Panduit
Description 2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP Lead Free Status / RoHS Status RoHS compliant
Quantity Available 2248 pcs stock Takela-daza F92ERLNLNSNM005.pdf
Type Multimode, Duplex, OS2 Series Opti-Core®
RoHS Status RoHS Compliant Return Loss 55dB
naoty - Anarana hafa 298-12642
Operating Temperature -20°C ~ 70°C Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) Not Applicable
Mpanazatra Standard Lead Time 6 Weeks Length - Amin'ny ankapobeny 16.4' (5.0m)
Kitapo matevina - Lozam-pifamoivoizana 0.25dB
Fiber type 9/125 Toetoetra Riser
Detailed Description Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 9/125 16.4' (5.0m) Color - Connectors Blue
Loko - Cable Yellow Cable Type Twin Zip
Cable Diameter 0.06" (1.6mm) Bend Radius 16mm
Connexion 2nd LC Duplex 1st Connector LC Duplex
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana