Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
17-300330-15

17-300330-15

17-300330-15 Image
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
ConecConec
Part Number:
17-300330-15
Manufacturer / Brand:
Conec
Mombamomba ny vokatra:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 15M
Datasheets:
17-300330-15.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
4033 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
17-300330-15
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
17-300330-15 Image

Famaritana ny 17-300330-15

ConecConec
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 17-300330-15 Manufacturer Conec
Description FIBER CBL ASSY ZINC IP67 15M Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 4033 pcs stock Takela-daza 17-300330-15.pdf
Type Singlemode, Duplex Series -
Return Loss - naoty OFNR
Anarana hafa 1730033015
626-1654
Operating Temperature -
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Length - Amin'ny ankapobeny 49.2' (15.0m)
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Kitapo matevina -
Lozam-pifamoivoizana 0.21dB Fiber type -
Toetoetra IP67 Detailed Description Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 49.2' (15.0m)
Color - Connectors Black Loko - Cable Black
Cable Type Buffered Fiber Cable Diameter -
Bend Radius - Connexion 2nd LC Duplex
1st Connector LC Duplex  
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana