Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
911S-2-5-01500-PL

911S-2-5-01500-PL

CNC Tech
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
CNC TechCNC Tech
Part Number:
911S-2-5-01500-PL
Manufacturer / Brand:
CNC Tech
Mombamomba ny vokatra:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 15M
Datasheets:
911S-2-5-01500-PL.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
4060 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 4060 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $13.121
  • 10 pcs
    $11.844
  • 25 pcs
    $11.348
  • 50 pcs
    $10.639
  • 100 pcs
    $10.284
  • 250 pcs
    $9.717
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
911S-2-5-01500-PL
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
CNC Tech

Famaritana ny 911S-2-5-01500-PL

CNC TechCNC Tech
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 911S-2-5-01500-PL Manufacturer CNC Tech
Description FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 15M Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 4060 pcs stock Takela-daza 911S-2-5-01500-PL.pdf
Type Singlemode, Duplex Series -
Return Loss 50dB naoty OFNP
Anarana hafa 1175-2038 Operating Temperature -
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) Not Applicable Mpanazatra Standard Lead Time 12 Weeks
Length - Amin'ny ankapobeny 49.2' (15.0m) Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Kitapo matevina - Lozam-pifamoivoizana 0.30dB
Fiber type 9/125 Toetoetra Plenum Rated
Detailed Description Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 9/125 49.2' (15.0m) Color - Connectors Blue
Loko - Cable Yellow Cable Type -
Cable Diameter 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
Connexion 2nd LC Duplex 1st Connector LC Duplex
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana