Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
6435025-8

6435025-8

Agastat Relays / TE Connectivity
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Part Number:
6435025-8
Manufacturer / Brand:
Agastat Relays / TE Connectivity
Mombamomba ny vokatra:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM
Datasheets:
6435025-8.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
82 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 82 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $455.103
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
6435025-8
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
Agastat Relays / TE Connectivity

Famaritana ny 6435025-8

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 6435025-8 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 82 pcs stock Takela-daza 6435025-8.pdf
Type Multimode, Duplex Series -
Return Loss - naoty OFNP, OFNR
Operating Temperature - Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Amin'ny ankapobeny 80.0' (24.4m) Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Kitapo matevina - Lozam-pifamoivoizana 0.79dB
Fiber type 62.5/125 Toetoetra Plenum, Riser
Detailed Description Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 80.0' (24.4m) Color - Connectors Black
Loko - Cable Orange Cable Type Twin Zip
Cable Diameter 0.53" (13.6mm) Bend Radius -
Connexion 2nd MPO 1st Connector MPO
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana