Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
5492250-6

5492250-6

Agastat Relays / TE Connectivity
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Part Number:
5492250-6
Manufacturer / Brand:
Agastat Relays / TE Connectivity
Mombamomba ny vokatra:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST
Datasheets:
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
5024 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
5492250-6
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
Agastat Relays / TE Connectivity

Famaritana ny 5492250-6

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 5492250-6 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 5024 pcs stock Takela-daza
Type Multimode, Duplex Series OPTIMATE
Return Loss - naoty OFNR
Operating Temperature - Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Amin'ny ankapobeny 19.7' (6.0m) Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Kitapo matevina - Lozam-pifamoivoizana 0.50dB
Fiber type 62.5/125 Toetoetra Riser, Zipcord
Detailed Description Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 19.7' (6.0m) Color - Connectors Beige, Black
Loko - Cable Orange Cable Type Twin Zip
Cable Diameter 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
Connexion 2nd ST (2) 1st Connector SC Duplex
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana