Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
492015-4

492015-4

Agastat Relays / TE Connectivity
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Part Number:
492015-4
Manufacturer / Brand:
Agastat Relays / TE Connectivity
Mombamomba ny vokatra:
C/A,SM LDS,SC(NG)/SC(NG) 16FT
Datasheets:
492015-4.pdf
RoHs Status:
Mitahiry ny lead / RoHS tsy mifanaraka
Stock Condition:
4816 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
492015-4
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
Agastat Relays / TE Connectivity

Famaritana ny 492015-4

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 492015-4 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description C/A,SM LDS,SC(NG)/SC(NG) 16FT Lead Free Status / RoHS Status Mitahiry ny lead / RoHS tsy mifanaraka
Quantity Available 4816 pcs stock Takela-daza 492015-4.pdf
Type Singlemode, Simplex Series OPTIMATE
Return Loss 55dB naoty OFNR
Operating Temperature - Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Amin'ny ankapobeny 16.4' (5.0m) Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Kitapo matevina - Lozam-pifamoivoizana 0.40dB
Fiber type - Toetoetra Riser
Detailed Description Cable Fiber Optic SC/UPC To SC/UPC 16.4' (5.0m) Color - Connectors Blue
Loko - Cable Yellow Cable Type Buffered Fiber
Cable Diameter 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
Connexion 2nd SC/UPC 1st Connector SC/UPC
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana