Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
3-6754411-2

3-6754411-2

Agastat Relays / TE Connectivity
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Part Number:
3-6754411-2
Manufacturer / Brand:
Agastat Relays / TE Connectivity
Mombamomba ny vokatra:
CA,XG,MTRJ-SC
Datasheets:
3-6754411-2.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
894 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 894 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $40.728
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
3-6754411-2
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
Agastat Relays / TE Connectivity

Famaritana ny 3-6754411-2

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 3-6754411-2 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description CA,XG,MTRJ-SC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 894 pcs stock Takela-daza 3-6754411-2.pdf
Type Multimode, Duplex Series -
Return Loss 20dB naoty OFNR
Operating Temperature - Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Amin'ny ankapobeny 105.0' (32.0m) Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Kitapo matevina - Lozam-pifamoivoizana 0.55dB
Fiber type 50/125 Toetoetra Riser, Zipcord
Detailed Description Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 105.0' (32.0m) Color - Connectors Yellow
Loko - Cable Orange Cable Type Twin Zip
Cable Diameter 0.14" (3.6mm) Bend Radius -
Connexion 2nd MT-RJ Secure 1st Connector SC Duplex
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana