Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
3-6435025-4

3-6435025-4

Agastat Relays / TE Connectivity
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Part Number:
3-6435025-4
Manufacturer / Brand:
Agastat Relays / TE Connectivity
Mombamomba ny vokatra:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO
Datasheets:
3-6435025-4.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
41 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 41 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $871.251
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
3-6435025-4
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
Agastat Relays / TE Connectivity

Famaritana ny 3-6435025-4

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 3-6435025-4 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description C/A 62.5125 24FIB PLE MPO Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 41 pcs stock Takela-daza 3-6435025-4.pdf
Type Multimode, Duplex Series -
Return Loss - naoty OFNP, OFNR
Operating Temperature - Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Mpanazatra Standard Lead Time 11 Weeks Length - Amin'ny ankapobeny 341.2' (104.0m)
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Kitapo matevina -
Lozam-pifamoivoizana 0.91dB Fiber type 62.5/125
Toetoetra Plenum, Riser Detailed Description Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 341.2' (104.0m)
Color - Connectors Black Loko - Cable Orange
Cable Type Trunk Cable Diameter 0.53" (13.6mm)
Bend Radius - Connexion 2nd MPO
1st Connector MPO  
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana