Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
2-2148042-0

2-2148042-0

Agastat Relays / TE Connectivity
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Part Number:
2-2148042-0
Manufacturer / Brand:
Agastat Relays / TE Connectivity
Mombamomba ny vokatra:
C/A, CXP MPO - 3 QSFP MPO, 24F,
Datasheets:
2-2148042-0.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
220 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 220 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 5 pcs
    $144.461
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
2-2148042-0
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
Agastat Relays / TE Connectivity

Famaritana ny 2-2148042-0

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 2-2148042-0 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description C/A, CXP MPO - 3 QSFP MPO, 24F, Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 220 pcs stock Takela-daza 2-2148042-0.pdf
Series * Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Mpanazatra Standard Lead Time 14 Weeks Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description Cable Fiber Optic To  
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana