Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
1435725-1

1435725-1

Agastat Relays / TE Connectivity
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Part Number:
1435725-1
Manufacturer / Brand:
Agastat Relays / TE Connectivity
Mombamomba ny vokatra:
CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC XG 1M
Datasheets:
1435725-1.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
1523 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1523 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $23.186
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
1435725-1
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
Agastat Relays / TE Connectivity

Famaritana ny 1435725-1

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 1435725-1 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC XG 1M Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 1523 pcs stock Takela-daza 1435725-1.pdf
Type Multimode, Duplex Series AMPTrac
Return Loss - naoty OFCR
Operating Temperature - Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Mpanazatra Standard Lead Time 10 Weeks Length - Amin'ny ankapobeny 3.3' (1.0m)
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Kitapo matevina -
Lozam-pifamoivoizana 0.50dB Fiber type 50/125
Toetoetra Riser, Zipcord Detailed Description Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 3.3' (1.0m)
Color - Connectors - Loko - Cable -
Cable Type Twin Zip Cable Diameter -
Bend Radius - Connexion 2nd SC Duplex
1st Connector SC Duplex  
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana