Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
1062250012

1062250012

1062250012 Image
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
Part Number:
1062250012
Manufacturer / Brand:
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Mombamomba ny vokatra:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 100M
Datasheets:
1.1062250012.pdf2.1062250012.pdf3.1062250012.pdf
Stock Condition:
155 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 155 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $209.538
  • 10 pcs
    $202.552
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
1062250012
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
1062250012 Image

Famaritana ny 1062250012

Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number 1062250012 Manufacturer Affinity Medical Technologies - a Molex company
Description STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 100M Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 155 pcs stock Takela-daza 1.1062250012.pdf2.1062250012.pdf3.1062250012.pdf
Type Singlemode, OS2 Series 106225
Return Loss 50dB naoty LSZH
Anarana hafa 106225-0012
WM17963
Operating Temperature -
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) Not Applicable Mpanazatra Standard Lead Time 8 Weeks
Length - Amin'ny ankapobeny 328.1' (100.0m) Kitapo matevina -
Lozam-pifamoivoizana 0.35dB Fiber type 9/125
Toetoetra Low Smoke, Plenum Detailed Description Cable Fiber Optic MPO To MPO 9/125 328.1' (100.0m)
Color - Connectors Yellow Loko - Cable Yellow
Cable Type Trunk Cable Diameter 0.19" (4.8mm)
Bend Radius 68mm Connexion 2nd MPO
1st Connector MPO  
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana