Fidio ny firenena na faritra.

Home
Products
Cable Assemblies
Fiber Optic Cables
N816-01M

N816-01M

N816-01M Image
Ny sary dia mety fanehoana.
Jereo ny antsipiriany momba ny antsipirian'ny vokatra.
Tripp LiteTripp Lite
Part Number:
N816-01M
Manufacturer / Brand:
Tripp Lite
Mombamomba ny vokatra:
FIBER PATCH CABLE LC/SC AQUA 3FT
Datasheets:
N816-01M.pdf
RoHs Status:
Lead free / RoHS compliant
Stock Condition:
5316 pcs stock
Ship From:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

REQUEST QUOTE

Azafady mba fenoy ny fampahalalana rehetra momba ny fifandraisanay ireo saha rehetra takiana.Pitsiho ny "SUBMIT RFQ"
dia hifandray aminao izahay amin'ny alàlan'ny mailaka. Na handefa mailaka aminay: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 5316 pcs Vidiny fanovozan-kevitra (Amin'ny Dolara amerikana)

  • 1 pcs
    $6.814
Ny sarany lasibatra(USD):
Qty:
Azafady mba omeo anay ny vidiny lasibatra raha toa ka be noho ny naseho ny habetsany.
Total: $0.00
N816-01M
Anaran'ny orinasa
Contact Name
E-mail
Message
N816-01M Image

Famaritana ny N816-01M

Tripp LiteTripp Lite
(Kitiho ny banga mba hikatona ho azy)
Part Number N816-01M Manufacturer Tripp Lite
Description FIBER PATCH CABLE LC/SC AQUA 3FT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 5316 pcs stock Takela-daza N816-01M.pdf
Type Multimode, Duplex Series -
Return Loss Poly-Vinyl Chloride (PVC) naoty LSZH
Operating Temperature - Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Mpanazatra Standard Lead Time 2 Weeks Manufacturer Part Number N816-01M
Length - Amin'ny ankapobeny 50/125 Kitapo matevina -
Lozam-pifamoivoizana Black, Red Gender Buffered Fiber
Fiber type - Toetoetra Low Smoke
Expanded Description Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 3.3' (1.0m) Description FIBER PATCH CABLE LC/SC AQUA 3FT
Contact Termination - Color - Connectors Aqua
Loko - Cable - Channels SC Duplex
Bend Radius 3.3' (1.0m) Connexion 2nd LC Duplex
Hidio

Vokatra mifandraika

Tags mifandraika

Vaovao mafana